loading

Základní myšlenkou Home stagingu je upravit nemovitost tak, aby byla atraktivní pro co nejširší okruh lidí a díky této atraktivitě prodat nebo pronajmout nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu.

Zásadní roli  hrají  emoce, kterou nemovitost v klientech vyvolá a rozhodující je první dojem.
První dojem při výběru, kterou nemovitost chci vidět a první dojem na prohlídce nemovitosti.

Zkrátka upravené nemovitosti vypadají mnohem lákavěji, lidé se na prohlídce věnují prostoru, zcela jasně vidí potenciál nemovitosti a neřeší, kolik práce je čeká s vyklizením, co asi zůstalo oku ukryto nebo se netrápí tím, zda je místnost dostatečně prostorná.  Vše je jasné, viditelné.

Každá nemovitost však vyžaduje jiný přístup z mnoha důvodů. Připravila jsem pro Vás celkem čtyři typy nemovitostí s fotografiemi a krátkým příběhem. Každá z nich je takovým typickým zástupcem nemovitostí, které jsem  prodala.

Zařízená nemovitost

Zařízená nemovitost

Nemovitost, v níž stále bydlíme

Nemovitost k rekonstrukci

Nemovitost k rekonstrukci

Je třeba stavebních zásahů.

Prázdná nemovitost

Prázdná nemovitost

Ve výborné kondici

Prázdná nemovitost - nedokončená

Prázdná nemovitost

Nedokočená – stav před kolaudací

Na službu Home staging najdeme prostřednictvím internetových vyhledávačů spoustu diskuzí na téma“ kdy, v jakém rozsahu a zda vůbec se tímto zabývat“. V názoru se neshodnou ani samotní makléři bez ohledu na lokalitu nebo pod jakou značkou svěřené nemovitosti prodávají.

Při současné situaci na realitním trhu je více zájemců o koupi než nabízených nemovitostí a vůbec není těžké nemovitost prodat nebo pronajmout. Proč tedy investovat čas i peníze, když vím, že stejně prodám.  Tak trochu hozená rukavice, že?

Já jsem rukavici zvedla, a to s velkým úspěchem. Nemovitost vždy prodám za nejvyšší možnou cenu a moji prodávající o tom nepochybují.  Mám za sebou desítky prodaných nemovitostí, spokojené klienty na obou stranách, reference (odkaz na reference) a noví klienti se dnes na mne obracejí na základě doporučení.

Chcete prodat/pronajmout Vaši nemovitost, zaujal Vás tento způsob prezentace? Zavolejte nebo mi zanechte zprávu níže.

    Login Account

    6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

    Invaild email address.