loading

Rodinný dům, Pokorného, Praha – Hloubětín

Jak je vidět na fotografiích pořízených na začátku spolupráce, majitelé v průběhu prodeje v domě bydleli. Stála jsme před otázkou, jak uchopit nejen celkovou prezentaci nemovitosti, ale hlavně prohlídky domu, abych příliš neomezila prodávající a současně přivedla klienty do připraveného prostoru.  Zvolila jsem cestu foto stagingu, vytvořila jsem webové stránky domu https://rodinny-dum-hloubetin.webnode.cz, kde si zájemci mohli ještě před prohlídkou nastudovat všech dostupné dokumenty, stavební plány, další fotografie domu, které se nevešly do prezentace na inzertních serverech,  a dokonce si dům projít prostřednictvím  komentované videoprohlídky. Účelem toho všeho bylo získat na prohlídku klienty, kteří jsou na nemovitost připraveni a vědí, proč chtějí dům vidět.

Dětský pokoj

Koupelna

Kuchyně s jídelnou

Obývací část

Ložnice

V tomto případě jsme využili zařízení domu, dodali bytové doplňky a celý dům v maximální možné míře tzv. odosobnili. Zkrátka jsme schovali vše, co by příliš otvíralo soukromí prodávajících, a hlavně by odvádělo pozornost zájemců, kteří díky této úpravě okamžitě zavnímali jedinečnost v řešení prostoru, využití denního světla a přírodních materiálů v interiéru domu, zkrátka celý jeho potencionál. Vše jsme zrealizovali společně s majiteli rodinného domu, které myšlenka Home staging úplně učarovala. Byl to pro všechny i náročný den, protože jsme v domě nenechali kámen na kameni a na přípravě interiéru domu pracovalo ve stejný okamžik celkem šest lidí, bylo třeba vše koordinovat.  Upravovali jsme místnost po místnosti, fotograf průběžně pořizoval snímky jednotlivých místností a zahrady.  Kameraman nám šel v patách a natáčel a natáčel a a neustále nás popoháněl kvůli světlu…. A poté jsme zase ukládali věci zpět na místo.

Pro prohlídky jsem zvolila formu tzv. Den otevřených dveří, který jsem naplánovala na jednu z červnových nedělí.  V jeden den se nám sešlo celkem 10 zájemců a s jedním z nich jsem dům během tří týdnu rezervovala. Náš tým odvedl skvělou práci.

Videoprohlídka

Webové stránky nemovitosti

Máte zájem o službu homestaging? Zavolejte nebo mi zanechte zprávu níže.

    Login Account

    6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

    Invaild email address.